Ander Page

 1. Educating Elainia 2006 erotik film izle
  Tüm Bilgiler
  Educating Elainia 2006 erotik film izle Dram Filmleri, Erotik Filmler 
  Orjinal Dil
  Türkçe Konusu:Seksi çıplak model Karly, korunaklı arkadaşı Elainia'yı Mojave Çölü'ndeki bir fotoğraf çekimine davet ediyor. Elainia fotoğraf çekimi ile büyülenir ve sonrasında Karly'nin hiç görmediği yaramaz bir yüzüne tanık olur. Tüm seksi çekiciliği uyandıran Elainia, çıplak modellemenin tüm zevklerini Karly'den almaya karar verdi. Ancak fotoğrafçı her iki kıza da düştüğünde, Karly ve Elainia'nın adamları için savaşması ya da onu paylaşması gerekecek.İngilizce konusu:Sexy nude model, Karly, invites her sheltered friend, Elainia, to a photo shoot in the Mojave Desert. Elainia is mesmerized by the photo shoot and afterwards witnesses a naughty side of Karly she's never seen. Stimulated by all the sexy glamour, Elainia decides to learn all the pleasures of nude modeling from Karly. But when the photographer falls for both of the girls, Karly and Elainia will have to fight for their man.or share him.
  • 2006
  • Amerika Birleşik Devletleri
  • 720p
  • IMDb 5.0
  • 975
  • 0
  Sex Substitute 2 erotik film izle
  Tüm Bilgiler
  Sex Substitute 2 erotik film izle Erotik Filmler 
  Orjinal Dil
  Yararlı bir senaryo yazarı, sadece birkaç kuruş getirmekle kalmayıp aynı zamanda kendine ait bir yer tutmak zorunda kalmasından kurtaran evcilleştirme ile uçları buluşturuyor. Ev sahiplerinden birisi erken döndüğünde ve ev arkadaşının bir kız arkadaşı eğlendirdiğini keşfederse, kalacak yer kalmayacak bir iş çıkıyor. Bir aktör arkadaşının evinde çöker ve ertesi gün başarısız bir yatak ve kahvaltıda sahibi bir iş gezisi yaparken bir konya çıkaracak kadar şanslı.Komplikasyonlar, bir dergi yazım hattının yerel seks spa'sını övdüğünde B & B'nin adresinin ve telefon numarasının verilmesine neden olur. Müşteriler cinsel odaklı hizmetleri talep eden ormanda gelmeye başladığında, homesitter göreve bağlı kalmayı kendine iyi hissetse de, sahibinin kızkardeşine olan sevgisi ve muazzam sayıda konuk, onun aktör arkadaşı kişiye takviye getirmesine neden oluyor.Gerçek seks terapisti, olanları keşfetmeden önce sadece bir zaman meselesidir.
  • 2001
  • 720p
  • 464
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden pembetv18.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.erotik film izle , sex filmi izle